1669 پشتیبانی سریع
ماکروفر پاناسونیک

ماکروفر پاناسونیک مدل NN-C784MF

955 بازدید
ماکروفر پاناسونیک مدل NN-C784MF

ماکروفر پاناسونیک مدل NN-C784MF دارای ظرفیت 28 لیتر بوده و برای خانواده هایی با تعداد جمعیت کم، متوسط و زیاد بسیار مناسب و ایده آل می باشد. این ماکروفر مانند دیگر وسایل برقی پیشرفته دارای قفل کودک بوده تا بازیگوشی های کودک دلبندتان دردسری ایجاد نکند.

ویژگی های ماکروفر پاناسونیک مدل NN-C784MF

این ماکروفر یکی از جدیدترین و سطح بالاترین ماکروفر های برند پاناسونیک است که دارای قابلیت ها و ویژگی های بسیار کاربردی برای شما می باشد. یکی از این ویژگی ها قابلیت پخت کانوکشن است. در پخت کانوکشن فضای داخلی ماکروفر مشابه با فر شده و هوای گرم به صورت کاملا یکنواخت به تمام قسمت های غذا می رسد. این مساله باعث می شود که علاوه بر پخت کامل، تازگی و طراوت ماده غذایی نیز حفظ شود.

بدنه داخلی استیل ضد زنگ از دیگر ویژگی های بسیار عالی و چشمگیر این ماکروفر است که علاوه بر زیبایی، دوام و طول عمر دستگاه را تا چندین سال برای شما ضمانت می کند. جالب است بدانید که علاوه بر کیفیت و کارایی، این دستگاه از لحاظ ظاهر نیز متفاوت و پیشرو می باشد. در طراحی این ماکروفر از زوایای گردی استفاده شده است که حالتی کلاسیک و بسیار شیک به آن داده است.

این ماکروفر همچنین دارای برنامه های پخت مختلف و گریل است. بنابراین شما می توانید پخت هر غذای سنتی یا فست فود یا هر شرینی و دسر را در برنامه خود قرار دهید. توان کاری دستگاه در حالت پخت به 1000 وات می رسد که باعث می شود سخت ترین مواد غذایی نیز به طور کامل پخته شوند.

پخت ترکیبی حرارت و اشعه از دیگر ویژگی های ماکروفر پاناسونیک NN-C784MF که باعث می شود مواد غذایی به طور کامل مغز پخت شوند. قفل کودک و تایمر از دیگر ویژگی های این ماکروفر زیبا است که آن را در شمار بهترین ماکروفرهای موجود در بازار قرار می دهد.

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669